The ad Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower for sale by auction has been sold and is not included in the search!
Similar ads
lawn mower Lawn mower €1,000 Lawn mower 1999 Germany, Niederfullbach bei Coburg
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower
Sold
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 2
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 3
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 4
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 5
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 6
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 7
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 8
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 9
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 10
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 11
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 12
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 13
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 14
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 15
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 16
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 17
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 18
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 19
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 20
Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower image 21
1/21
Brand:  Klippo
Model:  Gräsklippare Klippo
Type:  lawn mower
Year of manufacture:  1996
Net weight:  38 kg
Location:  Sweden Karlstad
Placed on:  Jul 5, 2024
Seller stock ID:  2036991
Auction:  1
Ending date:  2024-07-09 11:20
Description
Overall dimensions:  length - 1.3 m, width - 0.52 m
Engine
Fuel:  petrol
Condition
Condition:  used

More details — Klippo Gräsklippare Klippo lawn mower

Swedish
Kommentar om användning:Användes för ca. 10 år sedan.
Fungerade vid senast användning. Är inte Funktionstestad sedan senaste användning.
Förvarats inomhus.Information från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar:Saknar några klipps.
Slitage, skav och repor förekommer.Service:Se kommentar om serviceKommentar om service:Service genomfördes senast vid senaste användningen.
Längd (m): Ca. 130 cm
Bredd (m): Ca. 52 cm
Klippo lawn mowers
Search results: 2 ads
Show
Subscribe